Vstavané skrine sú veľmi praktickým prvkom našich domácností. Do vstavaných skríň sa zmestí veľa rôznych vecí, oblečenia a prípadne, aj práčky alebo sušičky.

Do vstavanej skrine je možné umiestniť rôznych pomocníkov. Napríklad vešiakovú tyč, zásuvky, rôzne výsuvy na košele, držiaky, nabíjačky, podsvietenie a iné. Konkrétne možnosti preberie s Vami náš vyškolený pracovník.

Pri nápade, že chceme umiestniť do izby vstavanú skriňu musíme myslieť na niektoré detaily, ktoré nás môžu limitovať. Vstavanú skriňu odporúčame s minimálnou hĺbkou 40 cm. Ku priestoru vstavanej skrine je potrebné pripočítať ešte 10 cm na koľajnice s posuvami. Maximálna výška vstavanej skrine nie je limitovaná, avšak v prípade že strop máme vyšší ako 279 cm, bude potrebné spájane dverných posuvov vstavanej skrine.

Pri návrhu skrine, je potrebné premyslieť si dôležitú časť, a to sú dvere vstavanej skrine. Na výber je veľa možností. Od imitácie dreva, farebné dekory, sklenené dekory, zrkadlá a podobne. Máme za to, že vstavaná skriňa, by mala byť najmenej rušivým nábytkom v priestore, predsa je to veľký kus zabratého priestoru. Záleží však na zákazníkovi čo si vyberie.

V prípade chodby je možná kombinácia s botníkom alebo iným nábytkovým prvkom, ktorý nám vyplní jednak priestor, ale splní aj funkčné požiadavky.

Požiadajte o cenovú ponuku.

Cenovú ponuku Vám vypracujeme do 48 hodín s podrobným popisom a prípadnými odporúčaniami.

    Vstavané skrine vieme vyrobiť aj s klasickým naloženým pántom na otváranie. Preto to nemusia byť vždy len posuvné dvere.

    Na zostavovanie používame kvalitné kovania, ktoré plnia nie je len funkčnú, ale aj estetickú stránku.

    Lišty, koľajnice, úchyty je možné dodať v rôznych farbach.