Kuchyne sú neodmysliteľnou súčasťou našich domácností. Zakladáme si na tom, aby bola nie len dizajnová, ale hlavne funkčná. Pri nákupe sektorových kuchýň nemáme priveľa možností, ako si upraviť skrinky prípadne iné odkladacie priestory. Našou výsadou je, že kuchyne dávame do priestoru. Pri návrhu je využitý každý centimeter miestnosti. Dôležitá časť je tiež použitý materiál. Často sa stretávame s tým, že dekory a fólie sa odliepajú už v priebehu prvých rokov. Je to z dôvodu šetrenia. Často sa však zabúda na náročné podmienky. Teplo, voda, para, dym, chlad. Ak tento aspekt nezanedbáme a zvolíme správny materiál, tak nám bude kuchyňa slúžiť mnoho rokov.

Ako si zaobstarať novú kuchyňu od nás?

 1. Kontaktujte nás. Môžete telefonicky, emailom, cez Facebook alebo osobne v našej vzorkovni.
 2. Dohodnite si termín obhliadky a zamerania.
 3. Vyberte si z ponúkaných dekorov.
 4. Kuchyňu Vám na mieru pripravíme v 3D, aby ste si mohli prejsť všetky detaily, ktoré Vám v novej kuchyni nesmú chýbať.
 5. Po potvrdení ide nákres do výroby. Po vyrobení si dohodneme termín montáže.
 6. Montáž si vopred spolu odkonzultujeme a dáme približný časový rozsah trvania. Aktuálne dodávame maximálne do 8 týždňov od objednania.
 7. Máte novú kuchyňu!
Zavolajte nám a dohodnite si stretnutie alebo požiadajte o cenovú ponuku
Zavolať

3D návrh kuchyne

Pre všetkých je u nás možnosť objednať si 3D návrh kuchyne, ale aj iného nábytku na mieru. Viac o 3D návrhu interiéru nájdete tu: https://www.kawood.sk/3d-navrh-interieru/

Drezy, batérie, elektro

Na plnú záruku pracovnej dosky kuchyne je podmienka zakúpenia drezov od nemeckej firmy Blanco. Je to z dôvodu kvality a dlhej životnosti. V ponuke je množstvo výrobcov, ktorí ponúkajú drezy na prvý pohľad pekné, ale po uplynutí krátkej doby sú drezy na vyhodenie. Tým nám vzniká dvojitá škoda, pretože výrez v pracovnej doske bol prispôsobený konkrétnemu drezu. Taktiež pri demontáži vzniká odkrytie rezných miest v pracovnej doske. Drezy a batérie Blanco viete u nás priamo zakúpiť. Bielu a čiernu techniku nepredávame a ani nemontujeme. Máme partnerský obchod, ktorý to za nás zabezpečuje.

Požiadajte o cenovú ponuku.

Cenovú ponuku Vám vypracujeme do 48 hodín s podrobným popisom a prípadnými odporúčaniami.

  Pred a Po

  obrázok reaguje na potiahnutie

  Firemná kuchyňa 1.

  PredPo

  Firemná kuchyňa 2.

  PredPo